Wymysł spokojnych finów - sauna fińska zwana inaczej sauną suchą, od wielu lat relaksuje, poprawia stan zdrowia ludzi na całym świecie w tym Polsce.

Sauna to gorąca temperatura, która jest bardzo pożądana w czasie jesieni i zimy, dzięki której nasz organizm oczyszcza się z toksyn, pozbywa płynów i pozwala się poczuć jak nowonarodzony. Dodatkowo para wytworzona przez oblewanie gorących kamieni wodą korzystnie jonizuje powietrze. Taka kuracja znakomicie wpływa na nasz organizm, redukując uczucia zmęczenia, nerwowości oraz niepokoju. W trakcie pobytu w saunie organizm oczyszcza się z produktów przemiany materii i toksyn. Temperatura skóry wzrasta do 40 stopni Celsjusza, co powoduje rozszerzenie się naczynek krwionośnych, poprawia ukrwienie, ujędrnia skórę oraz usuwa bóle mięśni i stawów. Częstotliwość oddechów wzrasta i znacząco poprawia wentylacje płuc. Najlepsza pora na kąpiel w fińskiej saunie to późne popołudnie lub wieczór.

Cechy:
- drewniana kabina
- temperatura: 85°C, wilgotność ok. 20%-30%
- klimat w pomieszczeniu: suchy (polewanie kamieni pod koniec fazy ogrzewania)
- wspiera proces odtruwania organizmu, oczyszcza skórę
- stymuluje krążenie, wspiera system odpornościowy organizmu
- zalecany czas trwania: 15 minut (ogrzewanie), 20-30minut (odpoczynek) w dwóch do trzech serii, częstotliwość korzystania: 1xtygodniowo

RegulaminREGULAMIN KORZYSTANIA Z SAUNARIUM

Galeria